Účasť na Dobrom trhu v Bratislave

Dňa 15.9.2017, v čase 10:00 – 17:00 hod.,
Dobrý trh na Panenskej, miesto: Podjavorinskej ul.

Už tretí rok sa nám podarilo prezentovať projekty na Dobrom trhu, ktoré organizuje Stará Tržnica, OZ Punkt. Komunitný projekt, ktorý vznikol v spolupráci so susedmi a susedskými organizáciami, Dobrý trh na Panenskej sú otvorené dvory a záhrady, koncerty a ľudia.
Podporou malých domácich výrobcov jedál a produktov, prezentácie združení a organizácii každoročne priláka mnoho ľudí z Bratislavy aj okolia. Ústrednou myšlienkou organizátorov je zlepšenie života v meste, ochrana životného prostredia minimalizovaním odpadu, používaním recyklovateľných materiálov a kompostovanie
biologického odpadu v domácnosti.
Na tomto Dobrom trhu verejnosť môže získať informácie o problémoch, na ktoré rôzne komunity a mimovládne organizácie poukazujú, napr. rodiny s postihnutými deťmi a ich integrácia v spoločnosti.
Tento kolorit davu a rôznej ponuky na Dobrom trhu je úžasný: plné ulice ľudí, rodín, skupiniek mládeže a priateľov či náhodnú stretnutie známych.

Informácie o našej účasti sme zdieľali na webe a pomocou platenej reklamy na FB. Dobrovoľníčkou predstavujúcou náš projekt na mieste bola Kristína Lizáková. Na mieste sme taktiež mali prezentačné predmety: perá s logom OZ Hematit a propagačné plagáty programu „Prečo byť darcom krvi“.
O náš projekt prejavilo záujem a podporu až 50 ľudí. Veľmi sa tešíme z vašej účasti a záujmu a dúfame, že sa vidíme aj takto o rok!

Projekt: „Prečo byť darcom krvi“ je podporovaný Nadáciou Volkswagen Slovakia.

 

 

 

Miesto udalosti

 Panenská ulica,